Dom LIFESTYLE

Jubileusz Eichholtz

Marka Eichholtz jest synonimem nowoczesnej klasyki. Swoją pozycję zawdzięcza konsekwencji w tworzeniu mebli, oświetlenia i akcesoriów w wyrazistym, rozpoznawalnym

Data publikacji: 2018-05-15
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Jubileusz Eichholtz
Kategoria: LIFESTYLE, Dom

Marka Eichholtz jest synonimem nowoczesnej klasyki. Swoją pozycję zawdzięcza konsekwencji w tworzeniu mebli, oświetlenia i akcesoriów w wyrazistym, rozpoznawalnym stylu.

Jubileusz Eichholtz LIFESTYLE, Dom - Marka Eichholtz jest synonimem nowoczesnej klasyki. Swoją pozycję zawdzięcza konsekwencji w tworzeniu mebli, oświetlenia i akcesoriów w wyrazistym, rozpoznawalnym stylu.

Jubileusz dwudziestopięciolecia to dobra okazja do przypomnienia historii firmy. Wszystko zaczęło się ponad 25 lat temu od wyprawy do Azji i Ameryki, na którą Theo Eichholtz wyruszył razem ze swoim kolegą z czasów szkolnych Auke Wichersem. To właśnie w jej trakcie Theo zetknął się z meblami i akcesoriami, które wprowadzają szczególną nastrojowość do wnętrz, a ponadto dobrze się ze sobą komponują. Wkrótce powstała firma Eichholtz Overseas Decorations sprowadzająca wyposażenie wnętrz; najpierw z Indonezji, a następnie z Birmy, Indii, Chin i Tajlandii. Na przestrzeni lat Eichholtz wykreował własną stylistykę. Za nią podążają dziś inni producenci. W wielu modelach nadal oczywiście pobrzmiewają orientalne nuty, jednak holenderscy projektanci tworzą meble i dodatki odwołując się do pochodzących zza oceanu sposobów urządzania wnętrz: nowojorskiego, contemporary, czy hamptons. Dzięki temu powstaje unikalne wyposażenie, która można rozpoznać już na pierwszy rzut oka. Błyszczące chromowane, złocone lub lustrzane wykończenia, kryształowe żyrandole, mięsiste tkaniny i geometryczne formy –  to nieodzowne składowe stylu Eichholtz. Stylu, który pokochali wielbiciele luksusowych wnętrz niemal na całym świecie.  Jedyny w swoim rodzaju świat Eichholtz najpełniej poznać można odwiedzając warszawski salon Clue Studio przy ul. Sytej 93, prezentujący największą ekspozycję produktów marki w Polsce. www.clue-studio.pl

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Jubileusz Eichholtz LIFESTYLE, Dom - Marka Eichholtz jest synonimem nowoczesnej klasyki. Swoją pozycję zawdzięcza konsekwencji w tworzeniu mebli, oświetlenia i akcesoriów w wyrazistym, rozpoznawalnym stylu.
Hashtagi: #LIFESTYLE #Dom

A to już wiesz?  Szczelnie nad głową – kit dekarski Elast-O-rub marki Den Braven

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy