Dom LIFESTYLE

Klasyka w detalu – ponadczasowe przyciski spłukujące od TECE

Wybierając ponadczasowe rozwiązania sanitarne możemy być pewni, że jej wyjątkowy charakter przetrwa dłużej niż jeden

Data publikacji: 2018-12-18
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Klasyka w detalu – ponadczasowe przyciski spłukujące od TECE
Kategoria: LIFESTYLE, Dom

Wybierając ponadczasowe rozwiązania sanitarne możemy być pewni, że jej wyjątkowy charakter przetrwa dłużej niż jeden sezon.

Klasyka w detalu – ponadczasowe przyciski spłukujące od TECE LIFESTYLE, Dom - Wybierając ponadczasowe rozwiązania sanitarne możemy być pewni, że jej wyjątkowy charakter przetrwa dłużej niż jeden sezon.

Podczas urządzania łazienki warto kierować się przede wszystkim stylem wnętrza. Wybierając ponadczasowe rozwiązania sanitarne możemy być pewni, że jej wyjątkowy charakter przetrwa dłużej niż jeden sezon. Prezentujemy trzy modele przycisków – przykłady klasyki i designu, które bez względu na obowiązujące trendy, wciąż pozostają aktualne.

Klasyka nowej generacji

TECEsquare to przyciski spłukujące inspirowane światowym wzornictwem. Seria ta reprezentowana jest przez dwa modele – szklane TECEsquare i wykonane z metalu TECEsquare II. Prostokątna forma płytki i subtelne klawisze współgrają zarówno z nowoczesnym, jak i klasycznym stylem aranżacji łazienki. Szklane przyciski TECEsquare dostępne są w trzech wariantach kolorystycznych płytki – białym, czarnym i w pastelowej zieleni. Minimalistyczny design przełamują elementy uruchamiające, w wersji: biel, chrom połysk, stal szczotkowana i złoto (tylko w zestawieniu z czarnym szkłem). W połączeniu z ramką montażową mogą być zlicowane z powierzchnią ściany.

Przyciski TECEsquare II to nowsza odsłona serii. Są mniejsze, idealnie płaskie, wykonane z metalu i dostępne w pięciu wariantach kolorystycznych – biały połysk, biały matowy, stal nierdzewna szczotkowana, chrom z połyskiem i czarny mat. W przypadku modelu wykonanego ze stali uwagę przyciąga specjalna powłoka, która sprawia, że przycisk wyróżnia się szczególną odpornością na zabrudzenia i odciski palców. Dodatkową zaletą jest ich ciche działanie. To zasługa gumowego wypełnienia – dzięki niemu dźwięk aktywacji przycisku jest znacznie wyciszony.

Zgrana para

TECEloop to propozycja dla osób poszukujących możliwości personalizacji przestrzeni łazienkowej, jak również zwolenników klasycznego wzornictwa. Serię tworzą modele szklane, wykonane z tworzywa oraz szklane-modułowe – z możliwością samodzielnego doboru płytki i klawiszy. Charakterystycznym detalem tej kolekcji są dwudzielne okrągłe elementy uruchamiające. Szeroka gama kolorystyczna oraz uniwersalne wzornictwo sprawiają, że TECEloop wciąż cieszą się niesłabnącą popularnością wśród fanów ponadczasowych rozwiązań. W przypadku modeli wykonanych ze szkła istnieje możliwość zlicowania przycisków z płaszczyzną płytek ceramicznych za pomocą specjalnej ramki montażowej.

A to już wiesz?  Kolekcja MAHE LED – mobilne oświetlenie zewnętrzne

Stylove detale

Mimo że od daty pojawienia się tej serii na rynku minęło już sporo czasu, TECEambia wciąż ma wielu zwolenników. Przyciski te, dzięki eleganckim kształtom, niewielkim rozmiarom i przestrzennej formie, harmonijnie dopasowują się do architektury łazienki. Są wykonane z wysokiej jakości tworzywa i dostępne w kilku wersjach kolorystycznych, m.in. biały, chrom matowy, chrom połysk. Na szczególną uwagę zasługuje przycisk antybakteryjny z jonami srebra, który spełnia najwyższe wymogi higieniczno-sanitarne. To rozwiązanie sprawdza się w sytuacjach, gdy z łazienki korzysta wiele osób, w tym małe dzieci. Ciche działanie podczas aktywacji zapewniają gumowe elementy. Przyciski mogą być uruchamiane z przodu lub od góry.

To, co wyróżnia przyciski spłukujące marki TECE, to połączenie ponadczasowego wzornictwa oraz nowoczesnej technologii. Minimalistyczny design, funkcjonalność i potwierdzona jakość sprawiają, że są uniwersalnym rozwiązaniem wpisującym się w architekturę nawet najbardziej zróżnicowanych łazienek. Co więcej – są kompatybilne ze wszystkimi spłuczkami TECE i wyposażone w ekonomiczny system podwójnego spłukiwania.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Klasyka w detalu – ponadczasowe przyciski spłukujące od TECE LIFESTYLE, Dom - Wybierając ponadczasowe rozwiązania sanitarne możemy być pewni, że jej wyjątkowy charakter przetrwa dłużej niż jeden sezon.
Hashtagi: #LIFESTYLE #Dom

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy