Dom LIFESTYLE

Konkurs na 15-lecie NEONET

Od 25 października sieć sklepów NEONET świętuje swoje piętnaste urodziny. Z tej okazji marka organizuje konkurs z licznymi nagrodami dla klientów. W jubileuszowej zabawie można wygrać dwie wycieczki o wartości 15 000 zł każda oraz setki bonów na

Data publikacji: 2018-10-26
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Konkurs na 15-lecie NEONET
Kategoria: LIFESTYLE, Dom

Od 25 października sieć sklepów NEONET świętuje swoje piętnaste urodziny. Z tej okazji marka organizuje konkurs z licznymi nagrodami dla klientów. W jubileuszowej zabawie można wygrać dwie wycieczki o wartości 15 000 zł każda oraz setki bonów na zakupy.

Konkurs na 15-lecie NEONET LIFESTYLE, Dom - Od 25 października sieć sklepów NEONET świętuje swoje piętnaste urodziny. Z tej okazji marka organizuje konkurs z licznymi nagrodami dla klientów. W jubileuszowej zabawie można wygrać dwie wycieczki o wartości 15 000 zł każda oraz setki bonów na zakupy.

Od 25 października sieć sklepów NEONET świętuje swoje piętnaste urodziny. Z tej okazji marka organizuje konkurs z licznymi nagrodami dla klientów. W jubileuszowej zabawie można wygrać dwie wycieczki              o wartości 15 000 zł każda oraz setki bonów na zakupy.

 

Aby wziąć udział w konkursie należy w sklepie stacjonarnym lub internetowym NEONET dokonać zakupów za minimum 15 zł i zarejestrować paragon lub fakturę na dedykowanej podstronie www.neonet.pl/konkurs-urodzinowy.htmlw okresie od 25 października do 21 listopada. W ramach zadania konkursowego Klienci zostali poproszeni o wystawienie oceny oraz opinii na temat zakupionego produktu lub produktów widocznych na zarejestrowanym paragonie. 

 

Przyznając nagrody główne w postaci wycieczek, komisja będzie skupiać się na wartości merytorycznej przedstawionej opinii, jej kreatywności oraz estetyce. Dodatkowo w ramach konkursu każdy uczestnik, który weźmie udział w zabawie,       a jego zgłoszenie otrzyma w systemie numer 50 i jego wielokrotność – otrzyma bon na zakupy w NEONET.  Konkurs to jedynie jeden z elementów kampanii urodzinowej marki – w czasie jej trwania Klienci mogą liczyć na bardzo atrakcyjne promocje         i rabaty.

 

Konkurs organizujemy, aby podziękować naszym klientom za wspólne 15 lat. W puli nagród znajdują się dwie wycieczki o wartości 15 000 zł każda oraz 500 bonów zakupowych o wartości 20 zł do wykorzystania w naszych sklepach stacjonarnych oraz sklepie internetowym– mówi Daiana Esenwa-Lendzion, Menadżer Działu PR & CSR w NEONET.

Sieć sklepów NEONET istnieje na polskim rynku od 2003 roku. W tym czasie marka ugruntowała swoją pozycję lidera rynku RTV i AGD w Polsce. Obecnie skupia blisko 260 salonów sprzedaży w całym kraju, oferując markowe produkty w sklepach stacjonarnych i w sklepie internetowym. 

A to już wiesz?  Powstaje czwarty budynek Red Parku. Zobacz mieszkania!

 

Pełny regulamin konkursu i wszelkie informacje na jego temat dostępne są na stronie www.neonet.pl/konkurs-urodzinowy.html

 

 

 

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Konkurs na 15-lecie NEONET LIFESTYLE, Dom - Od 25 października sieć sklepów NEONET świętuje swoje piętnaste urodziny. Z tej okazji marka organizuje konkurs z licznymi nagrodami dla klientów. W jubileuszowej zabawie można wygrać dwie wycieczki o wartości 15 000 zł każda oraz setki bonów na zakupy.
Hashtagi: #LIFESTYLE #Dom

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy