Nowa oferta plastrów Viscoplast od 3M ? bezpieczny urlop nad wodą

Firma 3M Poland rozszerza swoją ofertę plastrów marki Viscoplast o zestaw Wodoodporny Plus. W nowych plastrach z opatrunkiem wykorzystano delikatną folię poliuretanową, która  gwarantuje  pełną ochronę podczas kąpieli. Ponadto 3M wprowadza promocję na dotychczasowe zestawy Viscoplast: Uniwersalny i Turystyczny.

Zestaw Wodoodporny Plus
Pogoda z dnia na dzień staje się ładniejsza, a rosnąca temperatura coraz bardziej zachęca do wyjazdów. Jeśli nasze plany urlopowe uwzględniają pobyt nad morzem, jeziorem, czy rzeką, warto pomyśleć o pełnej ochronie wszelkich ran i skaleczeń. Właśnie w tym celu powstał zestaw Wodoodporny Plus marki Viscoplast. Dzięki nowym plastrom od 3M każda kąpiel będzie bezpieczna.

- Wodoodporne plastry Viscoplast od 3M idealnie przylegają do ciała co sprawia, że każda rana pozostanie sucha bez względu na to, ile czasu spędzimy w wodzie. Ponadto, dzięki odpowiedniemu podłożu, wykonanemu z przezroczystej, przepuszczalnej dla powietrza i pary wodnej folii, nasza skóra może swobodnie oddychać. Nowe plastry są również hipoalergiczne – mówi Karolina Smułka, senior marketing coordinator w dziale Consumer Heath Care 3M Poland.

W skład zestawu Wodoodporny Plus wchodzi 10 plastrów w 3 rozmiarach: 4 kółka o śr. 22,5 mm, 2 szt. 76 x 51 mm, 4 szt. 38 x 38 mm.

Zestawy Viscoplast Uniwersalny i Turystyczny
Dla osób, które planują także inne formy wypoczynku, firma 3M Poland wprowadziła promocyjną ofertę najbardziej popularnych zestawów: Uniwersalny i Turystyczny. Oba komplety zawierają plastry do codziennego i wszechstronnego użytku, chroniące rany, skaleczenia i zadrapania przed brudem i zanieczyszczeniami. Podobnie jak w przypadku zestawu Wodoodporny Plus są całkowicie hipoalergiczne. W skład obu kompletów wchodzą po 24 plastry z opatrunkiem w 3 rodzajach (Minifol, Prestopor i Prestovis Plus). Zestaw Uniwersalny został również wzbogacony o dwa plastry Wodoodporne Plus. Z kolei do zestawu Turystycznego dodano dwa plastry Komfort, które zabezpieczają otarcia na stopach szczególnie podczas długich górskich wycieczek.

Rekomendowane ceny detaliczne zestawów Viscoplast:
Wodoodporny Plus: 5,50 zł
Uniwersalny:  6,50 zł
Turystyczny:   6,50 zł


***
O 3M Poland
3M Poland Sp. z o.o. jest filią koncernu Minnesota Mining and Manufacturing i została założona w Polsce w 1991 roku. W 2011 roku firma obchodzi dwudziestolecie istnienia na polskim rynku.
Centrala 3M Poland mieści się w Kajetanach k/Warszawy, a biura regionalne w Katowicach i Wrocławiu. 3M Poland posiada zakłady produkcji medycznej i przemysłowej we Wrocławiu, Skomielnej i Janinowie. Firma posiada w swojej ofercie ponad 10 000 produktów z takich sektorów jak: Ochrona zdrowia, Produkty biurowe i konsumenckie, Bezpieczeństwo, ochrona i zabezpieczenia, Reklama wizualna i materiały odblaskowe, Przemysł i transport, Energetyka i telekomunikacja. Więcej informacji: www.3m.pl

O 3M
3M będąc uznanym liderem w dziedzinach badania i rozwoju, produkuje tysiące innowacyjnych produktów na potrzeby dziesiątek różnych rynków m.in. bezpieczeństwa i ochrony zdrowia. Kluczową siłą 3M jest zastosowanie więcej niż 40 odmiennych platform technologicznych – często w połączeniu –  dzięki  którym dostosowuje się do szerokiego zakresu potrzeb klienta. Przy sprzedaży wynoszącej 25 mld USD, 3M zatrudnia 79 000 osób na całym świecie i prowadzi działalność w ponad 60 krajach. Więcej informacji: www.3m.com

Authors

Related posts

Top