Dom LIFESTYLE

Nowość! Koło Madera z kolekcji Libet Completto – drewno w nowej odsłonie

Komplementarne rozwiązania o spójnej, wyrazistej estetyce to jeden ze znaków rozpoznawczych marki

Data publikacji: 2018-06-11
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Nowość! Koło Madera z kolekcji Libet Completto – drewno w nowej odsłonie
Kategoria: LIFESTYLE, Dom

Komplementarne rozwiązania o spójnej, wyrazistej estetyce to jeden ze znaków rozpoznawczych marki Libet.

Nowość! Koło Madera z kolekcji Libet Completto – drewno w nowej odsłonie LIFESTYLE, Dom - Komplementarne rozwiązania o spójnej, wyrazistej estetyce to jeden ze znaków rozpoznawczych marki Libet.

Komplementarne rozwiązania o spójnej, wyrazistej estetyce to jeden ze znaków rozpoznawczych marki Libet. W trosce o to, by jak najlepiej spełniały oczekiwania inwestorów, a jednocześnie wpisywały się w najnowsze trendy, producent cały czas poszerza swoją ofertę o kolejne ciekawe propozycje. Jedną z tegorocznych nowości jest Koło Madera, doskonale współgrające z innymi elementami systemu o tej samej nazwie.

Sposób na wyjątkową nawierzchnię

Koło Madera z kolekcji Libet Completto intryguje połączeniem ponadczasowego kształtu koła z oryginalną fakturą inspirowaną wyglądem drewna. Atrakcyjny, subtelny kolor bianco idealnie komponuje się z charakterystycznym rysunkiem słojów na powierzchni, powstałym w efekcie zastosowania technologii wet-cast. Polega ona na formowaniu elementów z ciekłej mieszanki betonowej, wlewanej do specjalnych form. Barwiona w masie płyta doskonale sprawdzi się zarówno podczas tworzenia urokliwych, subtelnych ścieżek, jak i przy projektach z wykorzystaniem małej architektury, np. designerskich stolików.

Naturalność drewna, trwałość betonu

Koło Madera z powodzeniem łączy urok drewna z  funkcjonalnością wysokiej klasy wyrobów betonowych. W odróżnieniu od swojego naturalnego odpowiednika jest wyjątkowo wytrzymała i bardzo praktyczna, a za sprawą specjalnej technologii produkcji wykazuje podwyższoną odporność na zmienne warunki atmosferyczne. Produkt dostępny jest w dwóch rozmiarach – 45 i 60 cm średnicy, co znacznie ułatwia tworzenie fantazyjnych układów nawierzchni i osiągnięcie wyjątkowego klimatu w ogrodzie. W połączeniu z pozostałymi elementami systemu Madera (płyta tarasowa, palisada, stopień schodowy) umożliwia uzyskanie harmonijnych, spójnych kompozycji, które świetnie wpiszą się zarówno w nowoczesne, jak i rustykalne przestrzenie.

Więcej informacji na temat produktów firmy Libet znaleźć można na stronach www.libet.pl, www.ceramic.libet.pl oraz www.light.libet.pl.

 

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Nowość! Koło Madera z kolekcji Libet Completto – drewno w nowej odsłonie LIFESTYLE, Dom - Komplementarne rozwiązania o spójnej, wyrazistej estetyce to jeden ze znaków rozpoznawczych marki Libet.
Hashtagi: #LIFESTYLE #Dom

A to już wiesz?  Mała, ale sprytna. Jak na niewielkiej powierzchni zaplanować kuchnię?

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy