Wiadomości branżowe

Okulary ochronne od 3M – moda na bezpieczeństwo

Firma 3M Poland, oddział światowego lidera w dziedzinie innowacji, prezentuje szeroką gamę okularów i gogli ochronnych. Oferta obejmuje m.in. okulary przeciwsłoneczne, okulary do strzelania czy okulary z wymiennymi soczewkami. Wszystkie

Firma 3M Poland, oddział światowego lidera w dziedzinie innowacji, prezentuje szeroką gamę okularów i gogli ochronnych. Oferta obejmuje m.in. okulary przeciwsłoneczne, okulary do strzelania czy okulary z wymiennymi soczewkami. Wszystkie produkty 3M z zakresu ochrony wzroku charakteryzuje nie tylko niezawodna jakość ale również nowoczesny design.

Stylowa jakość
To, co wyróżnia ofertę okularów ochronnych 3M Poland to wysoka jakość i gwarancja pełnej ochrony ale również modne kształty i elegancki styl. Większość modeli wyposażono w regulowane elementy, a ich powierzchnie stykające się ze skórą wykonano z miękkich materiałów. Dzięki temu zwiększyła się powierzchnia dopasowania okularów do kształtu i wielkości twarzy, a komfort użytkowania znacząco się poprawił.

- Jednym z priorytetów firmy 3M jest zapewnienie naszym klientom bezpieczeństwa w pracy, w domu i w życiu codziennym. Wierzymy bowiem, że zdrowie jest najważniejsze, a większa wygoda poprawia ochronę pracownika, zwiększa jego wydajność i zapewnia zgodność z przepisami. Nasza oferta okularów i gogli ochronnych zapewnia nie tylko funkcje ochronne ale również elegancki wygląd – mówi Marta Kapała, starszy koordynator marketingu w dziale Bezpieczeństwa Pracy w 3M Poland.
- Większość okularów i gogli od 3M chroni również przed promieniowaniem UV oraz została zatwierdzona do użytku zgodnie z wymogami normy PN-EN166 i posiada oznaczenie CE – dodaje Marta Kapała.

Z myślą o osobach użytkujących sprzęt ochrony wzroku w połączeniu z innym sprzętem ochrony indywidualnej, firma 3M Poland poszerzyła swoją ofertę okularów o dwie nowe serie: Tora™ CCS i Virtua™ AP. Dla przykładu okulary Tora™ CCS posiadają zintegrowany System 3M™ Cord Control (CCS) pozwalający użytkownikowi na dołączenie wkładek przeciwhałasowych na sznurku, a tym samym jednoczesne wykorzystanie ochronników wzroku i słuchu. Seria Virtua™ AP posiada z kolei ochronny pasek na linii brwi, który chroni je przed ewentualnymi odłamkami. W przypadku tego modelu dostępne są różne kolory soczewek.

A to już wiesz?  Ultrathon - skuteczny preparat na insekty od 3M

Coś dla Pań i Panów
Dla kobiet, których praca wymaga korzystania z okularów ochronnych, firma 3M przygotowała serię Refine 300. Te modne okulary zaprojektowano w taki sposób, aby lepiej przylegały do głowy i twarzy użytkowniczek. Z kolei dla panów, zwracających uwagę na nowoczesny design, firma wprowadziła okulary 3M™ Marcus Grönholm, sygnowane przez znanego kierowcę rajdowego. Posiadają one oprawki z hipoalergicznego metalu z regulowanym noskiem, plastyczne końcówki zauszników zwiększające możliwość regulacji oraz soczewki pokryte powłoką AS-AF zabezpieczające okulary przed zarysowaniem i zaparowaniem.

Do okularów i gogli ochronnych firma 3M Poland oferuje również szeroki wybór powłok, rodzajów soczewek i akcesoriów.

***

O 3M Poland

3M Poland Sp. z o.o. jest filią koncernu Minnesota Mining and Manufacturing. W 2011 roku firma obchodzi dwudziestolecie istnienia na polskim rynku oraz dziesięciolecie rozpoczęcia działalności produkcyjnej.

3M Poland posiada obecnie 8 zakładów produkcyjnych oraz zatrudnia ponad 1500 pracowników. Centrala firmy mieści się w Kajetanach k/Warszawy, a biura regionalne w Katowicach i Wrocławiu. 3M Poland oferuje ponad 10 000 produktów z takich sektorów jak: Ochrona zdrowia, Produkty biurowe i konsumenckie, Bezpieczeństwo, ochrona i zabezpieczenia, Reklama wizualna i materiały odblaskowe, Przemysł i transport, Energetyka i telekomunikacja. Dotychczasowe inwestycje 3M w Polsce wyniosły ok. 350 mln USD.

3M Poland od 20 lat wnosi wkład w rozwój polskiego biznesu i gospodarki za co otrzymuje liczne nagrody i wyróżnienia m.in. tytuł „Firmy XX-lecia 1990-2010”  przyznany jej przez Polski Klub Biznesu oraz honorowy tytuł „Business Superbrand Polska 2010”.

Więcej informacji: www.3m.pl

O 3M

3M będąc uznanym liderem w dziedzinach badania i rozwoju, produkuje tysiące innowacyjnych produktów na potrzeby dziesiątek różnych rynków m.in. bezpieczeństwa i ochrony zdrowia. Kluczową siłą 3M jest zastosowanie więcej niż 40 odmiennych platform technologicznych – często w połączeniu –  dzięki  którym dostosowuje się do szerokiego zakresu potrzeb klienta. Przy sprzedaży wynoszącej ponad 26,7 mld USD, 3M zatrudnia 80 000 osób na całym świecie i prowadzi działalność w ponad 60 krajach.

A to już wiesz?  Linie lotnicze przyszłości ? innowacyjne latanie

Więcej informacji: www.3m.com

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy