Wiadomości branżowe

Produkty Cavilon? od 3M – bezkompromisowa ochrona Twojej skóry

Firma 3M Poland, oddział światowego lidera w dziedzinie innowacji, prezentuje gamę produktów do pielęgnacji skóry - Cavilon™. Wśród nich znajdują się preparaty do leczenia oraz ochrony skóry nadwyrężonej

Firma 3M Poland, oddział światowego lidera w dziedzinie innowacji, prezentuje gamę produktów do pielęgnacji skóry - Cavilon™. Wśród nich znajdują się preparaty do leczenia oraz ochrony skóry nadwyrężonej chorobami lub narażonej na oddziaływanie płynów ustrojowych. Cavilon™ to sprawdzona oferta polecana do skutecznej pielęgnacji stomii jelitowej.

Cavilon™ w płynie - No Sting Barrier Film                
Cavilon™ NSBF został opracowany z myślą o wspieraniu pielęgniarek i pacjentów w działaniach z dziedziny ochrony oraz leczenia skóry i ran. Produkt ten nie zawiera alkoholu, dlatego można stosować go na podrażnioną bądź uszkodzoną skórę. Zmniejsza uszkodzenia powstałe przez powtórne naklejanie przylepców oraz zapewnia ochronę skóry do 72 godzin. Cavilon™ NSBF jest dostępny w postaci aplikatorów na patyczku (1ml i 3ml) oraz butelki z atomizerem 28ml.

- Cavilon™ NSBF w płynie jest to innowacyjny preparat, który po jednokrotnej aplikacji tworzy długotrwałą ochronę poprzez oddychającą, wodoodporną i przezroczystą błonę. Jest bardzo delikatny, więc może być stosowany u niemowląt powyżej 1 miesiąca, a ponadto doskonale sprawdza się w opiece stomijnej. Stosowany w okolicy stomii zapewnia bezbolesną ochronę przed m.in. enzymami, które obecne są często w treści jelitowej – mówi Michał Mirowski, ekspert Działu Medycznego 3M Poland.
- No Sting Barrier Film jest hypoalergiczny, więc doskonale chroni skórę przed płynami ustrojowymi, otarciami i drażniącymi, przylepnymi materiałami opatrunkowymi nawet przy długotrwałym stosowaniu – dodaje Michał Mirowski.

Cavilon™ w kremie - Durable Barrier Cream
Cavilon™ DBC to krem nawilżający, który skutecznie chroni ją przed podrażnieniami. Nie zawiera wazeliny, dzięki czemu szybko się wchłania i nie zatyka wkładek stosowanych przy nietrzymaniu moczu . Można go stosować jako zabezpieczenie skóry przed silnymi materiałami przylepnymi, ponieważ chroni skórę, ale nie zmniejsza przylepności materiałów opatrunkowych. Cavilon™ w kremie zapewnia ochronę do 24 godzin.

Więcej szczegółowych informacji na temat stosowania produktu można znaleźć na stronie www.3m.pl/cavilon. Produkty Cavilon są dostępne dla pacjentów bez recepty w aptekach oraz w wybranych sklepach medycznych.

A to już wiesz?  Najlepszy głośnik Bluetooth w historii firmy - premiera Bose Soundlink Bluetooth III

Orientacyjne ceny produktów:
Płyn Cavilon NSBF z aplikatorem piankowym 1ml – 9.96 zł
Płyn Cavilon  NSBF z aplikatorem piankowym 3ml – 13.20 zł
Płyn Cavilon NSBF z atomizerem – 63.60 zł
Krem Cavilon DBC 28g - 51 zł
Krem Cavilon DBC 92g – 92.60 zł

***

O 3M Poland

3M Poland Sp. z o.o. jest filią koncernu Minnesota Mining and Manufacturing i została założona w Polsce w 1991 roku. W 2011 roku firma obchodzi dwudziestolecie istnienia na polskim rynku.
Centrala 3M Poland mieści się w Kajetanach k/Warszawy, a biura regionalne w Katowicach i Wrocławiu. 3M Poland posiada zakłady produkcji medycznej i przemysłowej we Wrocławiu, Skomielnej i Janinowie. Firma posiada w swojej ofercie ponad 10 000 produktów z takich sektorów jak: Ochrona zdrowia, Produkty biurowe i konsumenckie, Bezpieczeństwo, ochrona i zabezpieczenia, Reklama wizualna i materiały odblaskowe, Przemysł i transport, Energetyka i telekomunikacja. Więcej informacji: www.3m.pl

O 3M

3M będąc uznanym liderem w dziedzinach badania i rozwoju, produkuje tysiące innowacyjnych produktów na potrzeby dziesiątek różnych rynków m.in. bezpieczeństwa i ochrony zdrowia. Kluczową siłą 3M jest zastosowanie więcej niż 40 odmiennych platform technologicznych – często w połączeniu –  dzięki  którym dostosowuje się do szerokiego zakresu potrzeb klienta. Przy sprzedaży wynoszącej 25 mld USD, 3M zatrudnia 79 000 osób na całym świecie i prowadzi działalność w ponad 60 krajach. Więcej informacji: www.3m.com

 

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy