Dom LIFESTYLE

Ryba, ciasto i mięso naraz?

Ryba, ciasto i mięso naraz?
Od tej pory przygotowanie niedzielnego obiadu dla całej rodziny nie będzie dla Ciebie już ani tak stresujące, ani czasochłonne jak

Data publikacji: 2016-06-10
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Ryba, ciasto i mięso naraz?
Kategoria: LIFESTYLE, Dom

Od tej pory przygotowanie niedzielnego obiadu dla całej rodziny nie będzie dla Ciebie już ani tak stresujące, ani czasochłonne jak kiedyś.

Ryba, ciasto i mięso naraz? LIFESTYLE, Dom - Od tej pory przygotowanie niedzielnego obiadu dla całej rodziny nie będzie dla Ciebie już ani tak stresujące, ani czasochłonne jak kiedyś.

Dzięki piekarnikowi Whirlpool AKZM 8910 IXL z linii FUSION, wyposażonemu w funkcję Cook3, na trzech poziomach w tym samym czasie możesz piec inne potrawy. Nawet jeśli są one tak różnorodne jak ryba czy ciasto, aromaty na pewno się nie wymieszają.

14-programowy piekarnik posiada także funkcję Ready2Cook, co oznacza, że nie trzeba go nagrzewać przed włożeniem dania do środka. Skraca to czas pieczenia do 20 procent i zmniejsza zużycie energii nawet o jedną piątą*.

Technologia 6-ty Zmysł umożliwia natomiast przygotowanie potraw w czasie krótszym nawet o połowę, przy bardzo niskim zużyciu energii elektrycznej. Jeśli nie jesteśmy pewni, jak długo i w jakiej temperaturze piec daną rzecz, urządzenie samo dobierze parametry do wybranego przepisu.

Piekarnik z linii FUSION Whirlpool posiada elektroniczne zabezpieczenie przed dziećmi, a jego drzwi są pokryte nano powłoką iXelium™. Dzięki tej unikalnej technologii powierzchnia urządzenia jest o 30 procent bardziej odporna na zadrapania, niezwykle łatwa w utrzymaniu (do czyszczenia wystarczy ściereczka nawilżona ciepłą wodą) i nie pozostają na niej odciski palców. Producent daje ponadto 10 lat gwarancji na zażółcenia i korozję elementów pokrytych powłoką iXelium™.

Piekarnik do zabudowy Whirlpool

Linia wzornicza FUSION                                                     

Model AKZM 8910 IXL

Kolor inox, pokryty nano powłoką iXelium™

Cena: 3999 PLN

Najbliższe warsztaty w Akademii Kulinarnej Whirlpool

W sobotę 11 czerwca, w godz. 10:30­ – 13:30, w Akademii Kulinarnej Whirlpool w Warszawie odbędą się atrakcyjne warsztaty dla kobiet w ciąży bądź planujących zajście w ciążę. Spotkanie poprowadzi dietetyk i przyszła mama, Katarzyna Błażejewska-Stuhr, autorka bestselerowych publikacji „Koktajle” i ”Odżywianie dzieci mądre i zdrowe”, która przedstawi zasady zdrowego i mądrego odżywiania w ciąży oraz zaproponuje kilka smakowitych dań gwarantujących poprawę kondycji i samopoczucia mam oraz ich małych lokatorów.

A to już wiesz?  Ponadczasowa łazienka – 3 aranżacyjne duety, które nigdy nie wyjdą z mody

Lista produktów zakazanych w ciąży jest długa, ale czy na pewno właściwa? Przyszłe mamy są zewsząd bombardowane informacjami o potencjalnych zagrożeniach wynikających z niewłaściwego odżywiania. Mimo że chcą dla swojego dziecka jak najlepiej, nierzadko gubią się w natłoku często sprzecznych wskazówek. Czy cytrusy i sery pleśniowe są wskazane? Czy można pić kawę? Co z tą surowizną? Jak zniwelować typowe ciążowe dolegliwości? Czy trzeba jeść za dwoje, co zrobić, by za bardzo nie przytyć? Katarzyna Błażejewska-Stuhr pomoże rozwiać wątpliwości na temat mitów oraz wyobrażeń o tym, co jest dobre, a co złe dla maluszka.

Na luzie, z nowoczesnym, stylowym zapleczem kuchennym i niezawodnymi sprzętami do zabudowy marki Whirlpool. Zapraszamy wszystkie mamy!

Więcej informacji o warsztatach:

http://akademiakulinarnawhirlpool.pl/warsztaty/warszawa/dla-kazdego/co-jesc-w-ciazy-czyli-warsztaty-dietetyczne-dla-pr

 

*W porównaniu do  piekarnika bez funkcji Ready2Cook.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Ryba, ciasto i mięso naraz? LIFESTYLE, Dom - Od tej pory przygotowanie niedzielnego obiadu dla całej rodziny nie będzie dla Ciebie już ani tak stresujące, ani czasochłonne jak kiedyś.
Hashtagi: #LIFESTYLE #Dom

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy