Dom LIFESTYLE

„Warsztaty małego artysty” – ramki na najpiękniejsze wspomnienia – relacja

Relacja z ostatnich warsztatów z firmą

Data publikacji: 2018-10-11
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: „Warsztaty małego artysty” – ramki na najpiękniejsze wspomnienia – relacja
Kategoria: LIFESTYLE, Dom

Relacja z ostatnich warsztatów z firmą Tikkurila.

„Warsztaty małego artysty” – ramki na najpiękniejsze wspomnienia - relacja LIFESTYLE, Dom - Relacja z ostatnich warsztatów z firmą Tikkurila.

Niebieskie, zielone, żółte, białe… W kropeczki, w kwiatuszki, paseczki, ozdobione serduszkami czy szlaczkami… Z motywem samochodu, domku, drzewka… Podczas minionej edycji „Warsztatów  małego artysty” z Tikkurila, która odbyła się w dniach 5-7 października br. w Galerii Raj w Dębicy,  powstało kilkaset różnorodnych, kolorowych ramek na zdjęcia. A każda z nich jedyna w swoim rodzaj i wyjątkowa, bo udekorowana własnoręcznie przez dzieci i rodziców.  

Wszystkie ramki trafiły do domów uczestników warsztatów. Znajdą się w  nich zarówno zdjęcia, jak też inne wakacyjne pamiątki, hasła, złote myśli, dyplomy czy  certyfikaty. Udekorowane farbami Tikkurila, zgodnie z własnym gustem i preferencjami, mogą stać się niepowtarzalną dekoracją i akcentem wzbogacającym wystrój wnętrza.

„Po raz kolejny podczas naszych warsztatów, dzieci wykazały się ogromną kreatywnością i udowodniły, że kryją w sobie ogromne pokłady talentu plastycznego” – mówi Magdalena Olszewska, Corporate Communications and PR Manager Tikkurila. „Przygotowane przez nas  wzory inspiracyjne okazały się niemalże niepotrzebne; dzieci miały swoje pomysły na to, jak dekorować ramki i robiły to naprawdę pięknie” – dodaje  Magdalena Olszewska.     

Warsztaty z Tikkurila na stałe wpisały się w kalendarz dębickich wydarzeń dedykowanych dla dzieci i rodziców. Spotkania organizowane są we współpracy z Galerią Raj. Warsztaty są bezpłatne i otwarte dla wszystkich zainteresowanych. Podczas dotychczasowych edycji dzieci przygotowywały m.in. karmniki dla ptaków, osłonki do wysiania rzeżuchy, projektowały koszulki, malowały własne puzzle czy motywujące napisy na ścianę, a przed Świętami Bożego Narodzenia tradycyjne bombki na choinkę.     

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
„Warsztaty małego artysty” – ramki na najpiękniejsze wspomnienia - relacja LIFESTYLE, Dom - Relacja z ostatnich warsztatów z firmą Tikkurila.
Hashtagi: #LIFESTYLE #Dom

A to już wiesz?  Ciche i wytrzymałe ściany działowe z silikatów

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy